Rozë

Pamje nga shtëpia luksoze e Getit dhe Marinës

Autori: Gazeta inFokus 23:22 | 21 November 2023

Çifti simpatik Geti dhe Marina jetën e tyre personale mundohen ta mbajnë mjaftë private.

Por, ndonjëherë Marina na tregon më shumë rreth jetës së tyre.

Së fundmi Marina, publikoi disa pamje nga shtëpia e tyre, ku duket e dekoruar për festat e fundvitit.

-Advertisement-

Kujtojmë që çifti jetojnë në Tiranë se bashku me vajzën e tyre simpatike MargetAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

BURSA të plota në Infermieri dhe PUNËSIM në Gjermani ofrohen nga UNI-Universum International College dhe Klinika Gjermane “Knappschaft”

Të tjera