Lajme

Pamje nga përleshja në Kuvendin e Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 14:25 | 19 November 2020

Pas debatit për të pagjeturit, deputetët janë kapur në Kuvendin e Kosovës, shkruan Gazeta inFokus.

Në pamje shihet se shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Arben Gashi që është përplasur fizikisht me deputetët e LVV-së Hajrulla Ceku dhe Hekuran Murati.

Në vazhdim Gazeta inFokus ju sjell pamjet:

Të tjera