Rozë

Pamje nga fëmijëria e Don Xhonit në kompleksin e dëshmorëve

Autori: Gazeta inFokus 16:21 | 01 September 2021

Reperi drenicak, Don Xhoni, ka publikuar disa fotografi nga fëmijëria e tij.

Në fotografinë e publikuar shohim Don Xhonin teksa lë shënim në librin e kujtimeve tek kompleksi i Jasharajve në Prekaz, shkruan GazetaBlic.

Reperi zbuloi se ka qenë 6 ose 7 vjeçar në atë foto dhe shkruajti: “Kjo punë shkon me gj.ak”.

Ndryshe, Don Xhoni vazhdon të jetë një emër shumë i suksesshëm në industrinë muzikore dhe brenda një kohe shumë të shkurt arriti të pëlqehet nga publiku./Blic/

Të tjera