Lajme

Pamje nga aksidenti në magjistralen Pejë-Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 21:57 | 09 January 2022

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Pejë – Prishtinë, në fshatin Drenoc të Klinës, shkruan Gazeta inFokus

Ambulanca dhe njësitet e policisë gjithashtu janë në vend të ngjarjes.

Gazeta inFokus ka sigurua disa fotografi nga aksidenti.

Të tjera