Fokus

PAMJE – Në lot e duke përqafuar fuqishëm njëri tjetrin, tre fëmijët e heroit Afrim Bunjaku i dhanë lamtumirën e fundit babait

Autori: Gazeta inFokus 17:50 | 25 September 2023

Sot iu dha lamtumira e fundit heroit më të ri të Kosovës, Afrim Bunjaku i cili i vra të dielën në veri të Kosovës.

Momente këto tejet të rënda për familjen, tre fëmijët dhe bashkëshorten e policit hero.

Infokusi ju sjell pamje nga momenti kur tre fëmijët në lot e të përqafuar me njëri tjetrin i jepin lamtumirën e fundit, babait të tyre.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

UNI – Universum International College ka hapur afatin për provim pranues në drejtimet Fizioterapi, Teknik Dentar dhe Estetikë & Higjienë…

Të tjera