Lajme

Pamje ekskluzive: Ja si ndodhi aksidenti i tmerrshëm në Gllarevë mes autobusit dhe veturës

Autori: Gazeta inFokus 18:19 | 28 September 2021

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditës së martë në fshatin Gllarevë të komunës së Klinës, shkruan Gazeta inFokus.

Një autobus është përplasur me një makinë, ku të lënduar kanë mbetur dy persona.

Gazeta inFokus ka siguruar pamje ekskluzive të momentit kur autobusi përplaset me automjetin.

Më poshtë keni pamjet e këtij aksidenti./Gazeta inFokus/

Të tjera