Lajme

Pamje e autobusit ku ndodhi tragjedia në Gllogjan

Autori: Gazeta inFokus 21:46 | 26 November 2021

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gllogjan të Deçanit, ku dikush ka sulmuar një autobus me armë zjarri, katër persona kanë mbetur të vdekur.

Mësohet se i vrarë ka mbetur shoferi i autobusit, konduktori dhe dy nxënës, vajzë e djalë.

Mësohet se djali është 17-vjeçar.

Dy të tjerë janë duke u trajtuar në spital dhe janë në gjendje kritike.

Të tjera