Lajme

PAMJE – Aksident i rëndë trafiku në Kijevë

Autori: Gazeta inFokus 10:47 | 27 January 2023

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në fshatin Kijevë të Malishevës, para disa minutave.

Sipas pamjeve të siguruara nga Gazeta Infokus, shihet se në aksident janë të përfshira dy vetura.

Derisa nuk dihet ende nëse ka të lënduar./Gazeta Infokus/

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera