Lajme

PAMJE: Aksident i rëndë tek Kroi i Mbretit 

Autori: Ermirë Berisha 16:24 | 03 June 2022

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në Koreticë të Lartë afër vendit të quajtur Kroit të Mbretit, shkruan Gazeta inFokus.

Nga fotografitë e dërguara nga lexuesit e Gazetës inFokus, shihet se Policia e Kosovës dhe Ambulanca kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Gazeta inFokus do të iu mbajë të informuar në lidhje me rastin./Gazeta inFokus/Të tjera