Auto&Tech

Pamja e mundshme e BMW Series 8 në version kabrio

Autori: Gazeta inFokus 10:55 | 14 June 2017

Pas prezantimit të konceptit të BMW-së, Series 8, në version Coupe, revista e njohur gjermane “Auto Bild” ka publikuar një fotografi përmes të cilës shfaq pamjen e mundshme të këtij koncepti në version kabrio.

Image

Gjenerata e re e Series 8, sipas raportimeve të mëparshme, pritet të shfaqet gjatë vitit të ardhshëm, transmeton Koha.net.

Gjithashtu, Series 8 pritet të jetë në dispozicion në version Coupe dhe kabrio, sipas fabrikës me etiketën G15 dhe G14, por edhe në version Gran Coupe (G16).

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
UNI – Universum International College sërish pjesë e Panairit të Edukimit, vazhdon të ofroj studime me standarde amerikane

Të tjera