Rozë

Paloma zbulon 5 finalistët sipas saj: Einxhel e mendoj po të ishin…

Autori: Gazeta inFokus 14:10 | 21 January 2022

Ish-banorja e BB VIP, Paloma, ka bërë herë pas here biseda virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram” që nga dalja nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

E teksa ajo u jep të drejtën ndjekësve që t’i bëjnë pyetje të ndryshme, duket se ata janë të fokusuar vetëm se çfarë po ndodh në reality show-n.

E dikush e ka pyetur atë se “kush janë për ty 5 finalistët?” dhe Paloma nuk ka ngurruar që të thotë emrat që ajo mendon.

“Iliri, Donaldi, Arjola, Monika, Beniada”, shkruan gazetarja e njohur në postimin e saj në “Instagram”.

Ndërsa e pyetur se “kush mndon se e fiton Big-un”, ish-banorja e “Big Brother VIP” ka preferuar mos të japë ndonjë emër, por thjesht është përgjigjur: “Big-u i vërtetë fillon këtë javë”.

Etiketa:

Të tjera