Lajme

Pal Lekaj të martën nënshkruan kontratat e para për ndërtimin e rrugëve rajonale të Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 16:41 | 09 December 2019

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka njoftuar se i pari i kësaj ministrie, Pal Lekaj të martën do të nënshkruajë kontratat e para për në kuadër të Projektit “Ndërtimi i rrugëve rajonale të Kosovës”.

Ky projekt është financuar nga Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim.

E kontratat e para do të nënshkruhen të martën nga ora 14:00 në MIT në Kabinetin e Ministrit./Gazeta inFokus/

Të tjera