Rozë

‘Pajtesa’ e ka lënë djalin në shtëpi, shikoni ku ka shkuar vet

Autori: Gazeta inFokus 18:54 | 19 November 2020

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Në foton e fundit ajo lajmërohet nga xhirimet e serialit.

Gjatë kohës së xhirimeve, padyshim se Fiona detyrohet të qëndrojë larg nga djali i saj.

Të tjera