Rozë

“Pagoi 200 paund për…”/ Modelja e faqes për rritur: Dikur shokët e klasës nuk më flisnin, tani…

Autori: Gazeta inFokus 13:12 | 24 November 2022

Një modele e “OnlyFans” që shet foto e video me përmbajtje seksi, ka zbuluar se shokët e saj të vjetër abonohen në faqen e saj.

Beth Cowan dikur ishte asistente mësimore në shkollën fillore dhe më pas e la atë për modelim.

Tani që është bërë e njohur, disa djem që dikur nuk i flisnin asnjëherë, paguajnë për të parë imazhet e saj të turpshme.

“Është paksa e çuditshme sepse ta nuk më kanë folur kurrë në shkollë dhe tani i shoh në faqen time të “OnlyFans” dhe mendon ‘çfarë dreqin?’”, ka thënë 27-vjeçarja për “Daily Star”.

Ajo ka shtuar se disa prej tyre kanë foto dhe e di se kush janë, por ka ish-bashkëmoshatarë që janë paksa të “trembur” dhe nuk kanë foto në profil.

Beth ka zbuluar se një djalë ka paguar 200 paund që ajo të mos depilonte sqetullat që t’i dërgonte atij foto.

Etiketa:

Të tjera