Lajme

Pacolli i kalon pushimet në këtë ambient magjepsës

Autori: Gazeta inFokus 19:23 | 13 August 2020

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka zgjedhur “Plazhin Mbretëror” në Mal të Zi, për të pushuar bashkë me familjen

Këtë e ka bërë të ditur vetë Pacolli nëpërmjet një postimi në Twitter.

Pacolli ka publikuar fotografi me bashkëshorten dhe djemtë e tij.

Të tjera