Lajme

Pacienti ikën nga Klinika e Psikiatrisë

Autori: Gazeta inFokus 09:18 | 25 April 2022

Një pacient i shtrirë në Klinikën e Psikiatrisë në Prishtinë, është larguar nga aty dhe nuk dihet vendndodhja e tij, shkruan Gazeta Infokus.

Rastin në polici e ka raportuar motra e tij dhe po cilësohet si “Person i zhdukur”.

“Në konsultim me prokurorin është iniciuar rasti dhe vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera