Rozë

Pa komplekse si Eva Herzigova!

Autori: Gazeta inFokus 11:41 | 16 May 2019

Ajo është bashkuar me një mori yjesh në Francë për Festivalin e 72-të të Filmit në Kanë.

Dhe Eva Herzigová siguroi që të gjithë sytë ishin në të, ndërsa ajo zgjodhi të shkonte në darkë me një fustan të zi.

46-vjeçarja tregoi kthesat e saj femërore dhe ishte e mrekullueshme.

Të tjera