Rozë

Pa bikini, Trejsi Sejdini “çmend” pushuesit në Maldive me fustanin transparent (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:05 | 02 June 2021

Modelja seksi, Trejsi Sejdini, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ndodhet me pushime në Maldive.

E teksa ndodhet në vendin përrallor, bukuroshja nuk ka ngurruar që të ndajë me ndjekësit disa poza mjaft “hot”.

Në imazhet në fjalë, Trejsi ngacmon keq imagjinatën e 413 mijë ndjekësve që ka në “Instagram”. Ajo shfaqet e veshur me një fustan transparent, ku duket qartë se nuk mban veshur bikini.

Teksa mori poza të ndryshme para aparatit fotografik, modelja vuri në plan të parë të pasmet dhe këmbët e gjata duke pozuar buzë plazhit.

E si gjithmonë, fotografitë e saj kanë marrë menjëherë mijëra pëlqime si dhe komente të shumta, ku edhe fansat e “ngacmojë” modelen bukuroshe.

Të tjera