Lajme

OVL-UÇK: Vendimi për lirimion e Haradinajt fitore për shqiptarët

Autori: Gazeta inFokus 10:49 | 27 April 2017

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, përshëndet vendimin për lirimin e Ramush Haradinajt. Vendimi për lirimin e tij, është fitore për shqiptarët dhe edhe një humbje për Serbinë.

Me këtë rast, sot me datën 27.04.2017, ora 19:00 në sheshin “Zahir Pajaziti” organizohet pritje për Ramushin, prandaj ju ftojmë të gjithëve në shesh.

Etiketa:
Kush janë analistët e sigurisë së informacionit?

Të tjera