Rozë

Oriola Marashi “shndërrohet” në sirenë dhe nuk i lë vend imagjinatës

Autori: Gazeta inFokus 09:54 | 03 October 2021

Oriola Marashi ka lënë pas historinë me Eros Grezdën dhe modelja shqiptare është kthyer përsëri të lërë shenjë me fotot provokuese në rrjetet sociale ku për një periudhë kohe shfaqej më shumë përkrah futbollistit të përfaqësueses shqiptare.

Në postimin e fundit, modelja i lë pak vend imagjinatës me fotot që ka publikuar në Instagram.

“A besoni te sirenat’, shkruante modelja me dy foto gjysmë e zhveshur pranë pishinës, që kanë marrë menjëherë pëlqime të shumta nga fansat e saj.

Të tjera