Rozë

Oriola Marashi pozon duke ‘luajtur’ me baltë

Autori: Gazeta inFokus 17:50 | 09 January 2022

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

Fjala është për modelen nga Shqipëria, Oriola Marashi, që edhe kësaj radhe ka mahnitur me pozat e reja ndonëse vjen më ndryshe.

Bukuroshja, e ndjekur nga mbi 600 mijë njerëz në Instagram, në fotografitë e reja shfaqet me të brendshme të zeza e mbuluar tërësisht me baltë.

Ylli i “Guess” duket në formë të mahnitshme dhe sigurisht që ka rrëmbyer vëmendje me linjat trupore.

Komplimentet kanë qenë të menjëhershme dhe postimi mblodhi mijëra pëlqime akoma pa bërë një orë.

Oriola vazhdon të jetë njëra nga modelet shqiptare më të kërkuara në treg dhe jo vetëm.

Puna dhe përkushtimi i madh e kanë bërë që të jetë e përfshirë edhe në rrafshin ndërkombëtar.

Të tjera