Rozë

Oriola Marashi poston video ku zbulon gjoksin e saj

Autori: Gazeta inFokus 17:59 | 09 November 2021

Modelja e njohur Oriola Marashi është njëra ndër modelet më të komentuara, kjo për shkak bukurisë së saj të rallë, formave përfekte trupore që ka e shumëçka tjetër.

Kjo ka bërë që Oriola të jetë kryefjala e mediave rozë pothuajse çdo ditë, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Kajo ka postuar një video ku duket shumë provokuese dhe ajo që rënë në sy është se Oriola gati sa nuk zbulon gjoksin me duar.

Të tjera