Rozë

Oriola Marashi ndahet nga Eros Grezda? – dyshja heqin njëri tjetrin nga Instagram-i

Autori: Gazeta inFokus 18:02 | 14 May 2021

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë dy prej personazheve më të komentuar kohëve të fundit.

Pas shumë aludimeve, dyshja sillte imazhe së bashku, duke publikuar edhe imazhe nga pushimet që kalonin bashkë.

Por, si duket palët kanë ftohur raportet mes vete, pasi nuk ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetin social Instagram.

Nuk i dihet nëse dyshja janë ndarë apo jo, por që të dy janë aktiv me fotografitë e shpërndara për fansat.

Oriola në anën tjetër është shume angazhuar me projektet e saj, duke shkuar në vende të ndryshme për t’u marrë me modeling.

Çifti përndryshe bënë bujë të madhe në rrjet, menjëherë pasi bënë publike lidhjen. /

Të tjera