Sport

Oriola Marashi dhe Eros Grezda sapo publikuan foton e parë “bashkë” (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 21:57 | 25 March 2020

Pas shumë dyshimeve se modelja dhe futbollisti janë në një lidhje, dyshja la të kuptohet se e konfirmuan lidhjen romantike nga karantina.

Por çifti nuk e la me kaq.

Futbollsiti ka publikuar vetëm pak minuta më parë një foto nga ashensori ku në pasqyrën pas tij të “vret” sytë Oriola Marashi.

Nuk na mbetet gjë tjetër veç t’i urojmë më të mirat çiftit të ri në showbizin shqiptar./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eros Grezda (@erosgrezda) on

Të tjera