Rozë

Oriola Marashi del vetëm me të brendshme në qytet

Autori: Gazeta inFokus 19:19 | 26 September 2021

Modelja shqiptare ka postuar në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare.

Oriola shpesh herë udhëton në vende të ndryshme për shkak të punës si modele ku edhe realizon sete fotografike të ndryshme.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh rreth gjysmë milion ndjekës, të cilët pëlqejnë dhe komentojnë postimet e modeles mjaft shumë.

Së fundmi ajo ka postuar pamje mjaft provokuese ku shihet e veshur me të brendshme numër të vogël nga marka luksoze Dior teksa pozon për kamerën.

Të tjera