Lajme

Organizon bixhoz, arrestohet një person

Autori: Gazeta inFokus 10:51 | 10 January 2020

Policia në Suharekë ka shoqëruar një të dyshuar mashkull pasi që gjatë kontrollit në lokalin e tij është hasur duke zhvilluar lojëra-bixhoz.

Si prova materiale janë konfiskuar letra bixhozi dhe 53 € kesh para.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./Gazeta inFokus/

Të tjera