Lajme

Opozita nuk po e lejon rifillimin e seancës

Autori: Gazeta inFokus 16:29 | 16 June 2022

Partitë opozitare nuk po e lejojnë rifillimin e seancës në Kuvendin e Kosovës.

Deputetë të PDK-së dhe AAK-së janë pozicionuar tek foltorja dhe nuk po largohen nga aty.

Kujtojmë se Kuvendi shkoi në një pauzë njëorëshë, por nuk është rikthyer ende.

Të tjera