Sport

Operohet Mevlan Zeka, kjo është gjendja e tij

Autori: Gazeta inFokus 12:04 | 12 May 2021

Sulmuesi i Ballkanit, Mevlan Zeka, paraditen e së mërkurës i është nënshtruar një operimi, shkruan Gazeta inFokus.

Zeka kishte pësuar një lëndim para disa ditësh në ndeshjen ndaj Arbërisë.

Klubi suharekas me anë të një postimi në llogarinë e tyre zyrtare në facebook kanë njoftuar se operimi i Mevlanit ka shkuar mirë dhe pritet të rikthehet pas gjashtë javësh.

Me poshtë gjeni njoftimin e plotë të Ballkanit./Gazeta inFokus/

Mevlan Zeka ka përfunduar me sukses operimin ne krahun e majtë , lendimin e pësoj gjatë ndeshjes me KF Arbërinë ku…

Posted by FC Ballkani on Wednesday, May 12, 2021

Të tjera