Sport

Olivier Giroud kompleton Hat- Tricku ndaj Dynamo Kyivt (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 20:19 | 14 March 2019

Dinamo Kyiv dhe Chelsea po zhvillojnë aktualisht ndeshjen kthyese në kuadër të Evropa Ligës, shkruan Gazeta inFokus.

Sulmuesi francez, Oliver Giroud, e ka kompletuar Hat-Trickun në minutën e 59′.

Chelsea është duke fituar më rezultat 4-0./Gazeta inFokus/

Të tjera