Lajme

“Olive Mediacal & Laboratory” fillon ofrimin e shërbimeve mjekësore edhe në Gjilan

Autori: Gazeta inFokus 18:13 | 24 September 2021

“Olive Mediacal & Laboratory”, tashmë ka zgjeruar hartën e saj të veprimit, duke hapur njësinë e saj të shërbimeve mjekësore edhe në qytetin e Gjilanit.

Në laboratorin e “Olive Medical & Laboratory”, i cili gjendet në rrugën 7 Shtatori, në qytetin e Gjilanit mund të kryeni shërbimet mjekësore më cilësore në vend, dhe nga profesionistët më të mirë, njofton Olive me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

“Tashmë shërbimet e juaja mjekësore mund t’i kryeni gjithashtu edhe në laboratorin tonë në Gjilan e cila gjendet në rrugën 7 Shtatori, @Olive medical & laboratory Gjilan
Beso në më t’mirët 🙂

☎ Kontakti: 049 520 125 & 049 520 149

📌 Rruga 7 Shtatori, Gjilan

ëëë.olivemedical-ks.com”, thuhet në njoftimin e “Olive Medical & Laboratory”, në Facebook.

Kujtojmë se Olive ofron gamë të gjërë shërbimesh mjekësore e laboratorike nga më cilësoret në vend falë teknologjisë më bashkëkohore dhe stafit profesional që ka. /Gazeta Infokus/

Të tjera