Lajme

Oferta turistike e Maqedonisë u prezantua në Dubai

Autori: Gazeta inFokus 14:04 | 25 April 2017

Oferta Turistike e Maqedonisë kësaj radhe u prezantua në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe, në Panairin ndërkombëtar të turizmit, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Nga Agjencia për promovim dhe mbështetje të turizmit (APMT) thonë se Arabain Travel Market është njëri nga manifestimet më të mëdhaja në Azi, ku Maqedonia arriti që të prezantohet me traditën, kulturën, aktivitetet dhe gastronominë e saj.

Sipas AIM-së, Maqedonia arriti që të tërheqë vëmendjen e vendasve, sidomos me faktin se të dy vendet janë të lidhura drejtpërdrejtë përmes linjës ajrore Shkup-Dubai./Telegrafi/

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

4 arsyet pse duhet të studioni Biznes dhe Menaxhment

Të tjera