Lajme

Obiliq, 100 pako ushqimore dhe higjienike për familjet në nevojë

Autori: Gazeta inFokus 20:04 | 22 May 2020

Komuna e Obiliqit sot ka pranuar 100 pako ushqimore dhe higjienike donacion të dedikuara për familjet në nevojë.

Gjatë kësaj jave, përmes ekipeve të shtabit emergjent është bërë shpërndarja e 50 pako ushqimore, 40 pako higjienike dhe 500 kg miell në formë donacionesh.

Kryetari Xhafer Gashi ka shprehur mirënjohje dhe falënderim për të gjithë do

Të tjera