Rozë

“O laraskë!”, Ilnisa dhe Lediona debatojnë ashpër me njëra- tjetrën

Autori: Gazeta inFokus 11:40 | 23 February 2024

Dje ‘Vëllai i madh’ i ka vendosur banorët para një sfide.

Kush e mbanë më së gjati shtypur butonin e kuq, do të fiton 3 mijë euro.

3 garuesit që deri më tash nuk janë dorëzuar edhe pse kanë kaluar 20 orë, janë: Fationi, Vesa dhe Arta.

-Advertisement-

Ilnisa ishte banorja e parë e cila u skualifikua prej kësaj loje dhe Juli i dyti.

Sakaq një debat nisi mes saj dhe Ledjonës, dy banoret e ‘BBV3’ që kanë kaluar në ofendime dhe tone të larta me njera-tjetrën. Kjo nuk është hera e parë që vajzat kanë përplasje me njëra-tjetrën pasi për ditë me rradhë kemi parë të njëjtat skena me banoret.

‘O laraskë mos më prekë me dorë se jam në lojë. Mos hajde në terrenin tim. Ke marrë zemër ë? Unë jam ajo që t’a heq surratin e ul kokën poshtë e nuk e ngre më’- u shpreh Ledjona për Ilnisën, ku kjo e fundit qëndron përballë saj e cila mundohet që t’a shpërqëndrojë Ledjonën prej lojës.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera