Rozë

Nxehen gjërat, Rita Ora në lidhje me djaloshin që luan në film (Dalin fotot)

Autori: Gazeta inFokus 13:15 | 04 December 2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, duket se ka nisur një romancë të re.

Sipas mediave britanike, 29-vjeçare prej disa javësh është në një lidhje me djalin e aktorit të njohur Jude Law, Rafferty, që është 6 vjet më i vogël se ajo dhe me të cilin pak ditë më parë u fotografua edhe në publik me të, duke qenë se janë pjesë e një seriali bashkë.

Megjithatë, për momentin nuk ka ende asnjë konfirmim.

Të tjera