Rozë

Nusja nga Peja që u bë viral me dasmën e saj, flet për emocionet

Autori: Gazeta inFokus 20:50 | 22 July 2022

Bukuria e saj bie në sy në çdo postim në rrjete sociale. Duke nisur nga grimi, veshja dhe stili i jetës që ajo ka.

Të gjitha këto, përfshirë edhe fotografinë, kanë qenë gjithmonë pasion i madh i Djellza Studenicës nga Peja.

Ajo më së shumti poston foto me burrin e saj, me të cilin u fejua vetëm dy javë pasi u njohën.

Si një nuse e re, dasma dhe veshjet e saj ranë në sy menjëherë.

Në atë ditë, edhe emocionet ishin të pa shmangshme.

Të tjera