Lifestyle

Nusja e pazakontë, në vend të fustanit mbretëror zgjedh të tejdukshmin dhe ekspozon të pasmet

Autori: Gazeta inFokus 10:45 | 12 May 2021

Shumica e nuseve zgjedhin të mbulohen paksa ditën e martesës, megjithatë një modele bëri krejt të kundërtën.

Modelja MC Rielle thotë se vendosi të ekspozonte të pasmet e saj në ditën e dasmës duke veshur një fustan të tejdukshëm.

Sipas Daily Star, modelja MC Rielle shprehet se nuk sheh asgjë të pazakontë në fustanin e saj të nusërisë.

Modelja shpjegon se donte të shpëtonte nga një fustan martese tradicionale.

Ajo tregon se nuk ka asgjë të pazakontë në fustanin e saj dhe se është normale, për nuset që duan të duken sexy.

Të tjera