Rozë

Nusja e Lyrical Son shfaqet mahnitëse nga plazhi

Autori: Gazeta inFokus 17:38 | 19 September 2021

Lyrical Son bashkë me gruan e fëmijët ndodhet në pushime.

Bashkëshortja e tij Gresa po sjell imazhe të shumta nga atje dhe duket se po kalon per mrekulli.

Së fundmi ajo psotoi një fotografi nga plazhi dhe po duket shume e bukur.

E veshur në të bardha ajo po duket mahnitëse.

Të tjera