Lajme

Nusja bën për spital vjehrrën në Podujevë

Autori: Gazeta inFokus 09:36 | 04 January 2022

Të hënën një grua ka raportuar se është rrahur nga bashkëshortja e djalit.

Sipas policisë, viktima pas sulmit ka marrë lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor, shkruan Gazeta Infokus.

Ndërsa nusja e djalit sipas policisë pas kërkimeve nuk është gjetur në shtëpi.

Raporti i plotë i policisë:

Viktima femër kosovare ka njoftuar se ishte sulmuar fizikisht nga gruaja e djalit. Viktima ka pranuar tretman mjekësorë . E dyshuara nuk është takuar në lokacionin e saj./Gazeta Infokus/

Të tjera