Lajme

Numri i të infektuarve në Serbi rritet në 384

Autori: Gazeta inFokus 15:51 | 25 March 2020

Gjithsej 384 raste të konfirmuara të COVID-19 janë regjistruar në Serbi deri sot në ora 15.00.

Nga raporti i fundit, sot u testuan mostrat e 245 individëve, 81 prej të cilëve ishin pozitivë dhe 164 negativë në laboratorin kombëtar të referimit të Institutit Torlak.

Të tjera