Rozë

Nuk do ta besoni çfarë komplimenti i ka bërë këtij shqiptari Jessie J…(FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 18:25 | 28 August 2017

Superylli i muzikës botërore, Jessie J, ka publikuar një foto më një shqiptarë shumë të talentuar në fushën e muzikës.

Jessie J ka publikuar një foto me Albert Stanaj. Ai është një nga më të preferuarit e yjeve botërore për shkak të vokalit unik dhe talentit për të shkruar muzikë.

Në foton e publikuar me Stanaj, Jessie J e quan atë makineri. Kjo nuk është hera e parë që Stanaj merr përkrahje nga të huaj, më parë ai është komplimentuar dhe nga Drak.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera