Rozë

Nuk përmbahet zëdhënësja e kombëtares shqiptare, nxjerr gjoksin gjigant (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:56 | 24 August 2017

Zëdhënësja e FSHF-së, Jona Dervishi, konsiderohet një nga femrat më seksi të skenës.

Ajo tash ka gjetur kohë që të pushojë dhe të relaksohet pas angazhimeve me kombëtaren.

-Advertisement-

Aktualisht ndohet në Saint Tropez në formë fantastike trupore.

Ajo po ashtu ka vizituar edhe principatën e Monakos, një nga vendet më të shtrenjta për t’i vizituar.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Comodita në Las Vegas Market prezanton linjat e reja të dyshekëve për tregun amerikan

Të tjera