Rozë

Nuk përmbahet më Beniada, ia tregon të pasmet “ariut” që është futur në shtëpinë e BBV

Autori: Gazeta inFokus 13:28 | 13 January 2022

Në shtëpinë e Big Brother VIP që ka dje është futur një person i cili po luan rolin e ariut, e që banorët nuk duhet të reagojnë pasi ka të bëjë me provën javore.

Banorët po e kanë shumë të vështirë tq mos reagojnë ndaj ariut, teksa po krijohen edhe momente gazmore mes tyre.

Por, pa asnjë reagim nuk ka kaluar Beniada kur sheh që ariu është futur në dhomën e gjumit.

Madje, modelja shqiptare fillon ta provokojë atë duke ia treguar të pasmet ariut që ndodhej pranë Monikës dhe Arjolës në dhomën e gjumit.

Të tjera