Rozë

Nuk njihet, Kiara bën ndryshim drastik në pamje

Autori: Gazeta inFokus 20:16 | 29 November 2023

Kiara është mjaftë e përmendur kohëve të fundit në media rozë, kjo përshkak të videos së publikuar për shtatëzanin e saj.

Moderatorja e njohur ka vendosur të ndryshoj pamjen, shkruan Kosovarja.

Me një foto në Instastory Kiara ka treguar se ka lyer flokët, dhe duket mahnitëse me këtë ngjyrë.

-Advertisement-

Shikojeni foton dhe jepni mendimin tuaj.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera