Rozë

Nuk njihet! Ja si dukej Ana e Përputhën para se të bëhej e famshme

Autori: Gazeta inFokus 20:09 | 29 March 2021

Ana e Perputhen ka qene nje nder personazhet qe ka shkaktuar me shume zhurme.

Fillimisht ishte romanca me Fatjonin, me pas fotot me Arjonin dhe tani me supozohet qe eshte ne nje lidhje me Arsimin.

Ana gjithashtu eshte komentuar per stilin e saj dhe pamjen, por jo cdo gje ka qene keshtu para se te behej pjese e Perputhen.

Ne rrjet po qarkullojne disa foto para se Ana te behej e famshme dhe teksa dilte ne clubet e Tiranes.

Duket qarte qe ka shume ndryshim shkak jane bere operacionet plastike por edhe grimi.

Gjithesesi gjykojeni vete

Të tjera