Sport

Nuk ndalet super Milot Rashica, shënon tjetër supergol dhe feston përseri me shqiponjë (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 19:47 | 01 December 2019

Werder Bremeni e ka rikthyer për herë të dytë rezultatin ndaj Wofsburgut në duelin që po luhet në kuadër të Bundesligë gjermane, shkruan Gazeta inFokus.

Për rezultatin 3-2 ka shënuar përsëri ylli kosovar, Milot Rashica.

Sulmuesi vushtrrias realizoi në minutën e 83’ në gol të bukur më të majtën e tij dhe festoi përseri me shqiponjë.

Ky ishte goli i tij i dytë në këtë takim/Gazeta inFoku

Të tjera