Sport

Nuk ndalet Milano, shënon edhe golin e tretë ndaj Spalit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 19:33 | 15 January 2020

Milano dhe Spali po luajnë momentalisht në kuadër të Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus.

‘Rosonerët’ nuk po dinë të ndalën së shënuari gola ndaj skuadrës së portierit shqiptar, Etrit Berishës.

Milano e ka shënuar edhe golin e tretë në këtë takim.

Për rezultatin 3-0 ka realizuar Theo Hernandez.

Francezi shënoi një gol të bukur nga distanca në minutën e 66’./Gazeta inFokus/

Të tjera