Sport

Nuk ndalet Manchester Unitedi, shënon edhe golin e tretë ndaj Newcastle Unitedit

Autori: Gazeta inFokus 21:36 | 21 February 2021

Manchester Unitedi dhe Newcastle Unitedi po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 25-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Manchester Unitedi e ka shënuar edhe golin e tretë.

Golin e tretë për ‘Djajtë e Kuq’ e ka realizuar Bruno Fernandes në minutën e 75’.

Më poshtë keni golin e mesfushorit portugez të shënuar nga pika e bardhë./Gazeta inFokus/

Të tjera