Sport

Nuk ndalet Interi, shënon edhe golin e dytë ndaj Spalit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 15:45 | 01 December 2019

Interi dhe Spali po luajnë momentalisht në kuadër të javës së katërmbëdhjetë në Seri A italiane, shkruan Gazeta inFokus.

Zikaltërit e kanë dyfishuar rezultatin në minutën e 41’.

Edhe golin e dytë për Interin e ka shënuar i njëjti futbollist që realizoi edhe të parin, Martinez./Gazeta inFokus/

Të tjera