Sport

Nuk ndalet Interi, realizon edhe golin e dytë ndaj Cagliarit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:26 | 14 January 2020

Interi dhe Cagliari po luajnë aktualisht në ‘Guiseppe Meazza’ në kuadër të Coppa Italia, shkruan Gazeta inFokus.

‘Neruazurët’ e kanë dyfishuar rezultatin në minutën e 22’.

Ishte Iglesias Borja Valero ai i cili realizoi golin e dytë për Interin.

Mesfushori spanjoll shënoi për rezultatin 2-0./Gazeta inFokus/

Të tjera