Sport

Nuk ndalet Bayern Muncheni, trefishon epërsinë ndaj Lazios

Autori: Gazeta inFokus 21:52 | 23 February 2021

Lazio dhe Bayern Muncheni po luajnë momentalisht ndeshjen e parë të vlefshme për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në sfidën që po zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’ në Romë, skuadra e Bayern Munchenit e ka trefishuar rezultatin (0-3) në minutën e 42’.

Golin e tretë për ‘Bavarezët’ e ka realizuar mesfushori gjerman, Leroy Sane.

Më poshtë keni golin e shënuar nga mesfushori i Bayernit./Gazeta inFokus/

Të tjera